Хто ми є

Історія Dorelan - це історія про людей, мрії та відданість.

Все почалося у 1968 році, коли Діано Тура та П'єтро Паоло Бергамаскі вирішили піти із фірми, в якій вони працювали, щоб присвятити себе більш амбіційному проекту: створювати високоякісні матраци. Так, у маленькому гаражі у Форлі, з'явилася перша продукція Dorelan, створена зі смаком та майстерністю, які завжди вирізняли італійських ремісників.

З Форлі на італійський півострів та на весь світ. Шлях розширення є природним, спокійним та постійним. Один крок за раз, із баченням, що в центр уваги завжди ставить якість. За цим вибором стоять важливі інвестиції в наукові дослідження і технології, а передусім - в людей.

Dorelan Місія

Місія

Покращувати життя людей сьогодні, завтра, завжди. Ми робимо це завдяки культурі сну як нашому обов'язку, завдяки знанням та технологіям.

Завдяки щоденній роботі та рішучості, з якою ми її виконуємо. Це те, що ми робимо, що вже зробили і робитимемо із пристрастю та відданістю, завжди виділяючись якістю та деталями, безсумнівно уникаючи коротких шляхів та готових рішень.

Dorelan Бачення

Бачення

Сон - це природне джерело благополуччя. Від його якості та глибини залежать енергія та яскравість, з якими ви проведете новий день. Тому його потрібно захищати, оберігати, пестити та ставитися до нього, як до найважливішого елементу здоров'я людини.

Сон та благополуччя живуть у рівновазі. Це цінності, в які ми натхненно віримо і які спонукають нас якнайкраще виконувати повсякденну роботу: розробляти продукцію найвищої якості і робити це в Італії, з італійської сировини.

Dorelan Наше слово

Наше слово

Якісний сон – краще життя Це обіцянка, яка живе в наших серцях, наше професійне кредо, що зосереджене на турботі та благополуччі людей, які обирають новий, віртуозний спосіб відпочинку; людей, які обирають наші матраци. Кожний жест, кожна хвилина, кожна дія - все робиться для того, щоб запропонувати вам відчуття глибокого та відновлюючого сну, справжнього та цілковитого відпочинку, що огортає вас. Якісний відпочинок, унікальний відпочинок - відпочинок від Dorelan.
Dorelan Dorelan Сьогодні

Dorelan Сьогодні

Сьогодні Dorelan виробляє матраци, подушки, ліжка, каркаси і аксесуари до меблів, а також пропонує свої колекції для готелів, круїзних та спортивних компаній. Із 200 співробітниками та більш ніж 2000 точками продажу в Італії та за кордоном ми не стримуємо своїх амбіцій, але намір продовжувати виробництво там, де колись почалась велика мрія Діано та П'єтро Паоло, залишається непохитним.

Напишіть нам повідомлення

Ви хочете зв'язатися з нами? Заповніть форму нижче або напишіть нам на адресу: [email protected]

* Обов'язкові для заповнення поля


visa mastercard paypal