Наші значення

Покращувати життя людей сьогодні, завтра, завжди Ми робимо це завдяки культурі сну як нашому обов'язку, завдяки знанням та технологіям.
Завдяки щоденній роботі та рішучості, з якою ми її виконуємо. Це те, що ми робимо, що вже зробили і робитимемо із пристрастю та відданістю, завжди виділяючись якістю та деталями, безсумнівно уникаючи коротких шляхів та готових рішень.
Наше ремесло - це поєднання мистецтва та науки, виклик культурі і справжній новий підхід до традиції: ми просуваємо цінності, які завжди нас виділяли, і посилюємо їх ідеями та технологіями.
Наше кредо - робити краще та більше, створювати продукцію високої цінності, яка відповідає вимогам замовників та є втіленням нашого історичного капіталу.

Dorelan Історія Dorelan

Історія Dorelan

Історія Dorelan - це історія про людей, мрії та відданість. Все почалося у 1968 році, коли Діано Тура та П'єтро Паоло Бергамаскі вирішили піти із фірми, в якій вони працювали, щоб присвятити себе більш амбіційному проекту: створювати високоякісні матраци. Так, у маленькому гаражі у Форлі, з'явилася перша продукція Dorelan, створена зі смаком та майстерністю, які завжди вирізняли італійських ремісників. З Форлі на італійський півострів та на весь світ. Шлях розширення є природним, спокійним та постійним. Один крок за раз, із баченням, що в центр уваги завжди ставить якість. За цим вибором стоять важливі інвестиції в наукові дослідження і технології, а передусім - в людей.
Dorelan Якість Dorelan

Якість Dorelan

Сировина, технології та італійський дизайн є тими складовими, що їхнє поєднання перетворюється на обіцянку доброго сну. Потребу гостя чи клієнта поставлено в центр кожного вибору, кожної реалізації. Саме їм ми пропонуємо отримати досвід унікального та всеогортаючого сну, їм присвячено нашу повсякденну роботу
Dorelan Інновації

Інновації

Ми приділяємо багато уваги технологічному розвитку. І ми завжди так робили, оскільки це є фундаментальним для створення високоякісної продукції. Інновації - це пульсуюче серце компанії, поштовх для постійного росту, підхід, який дозволяє нам задовольняти попит ринку продукцією такої якості, яка перевищує всі очікування.
Dorelan «Зелений» виробничий майданчик

«Зелений» виробничий майданчик

Все це відбувається із повагою до навколишнього середовища. Для компанії це більше, ніж просто важлива тема. Роками Dorelan запускав процеси задля оптимізації використання ресурсів, і зараз ми досягли вирішального результату: з січня 2019 року 100% використовуваної нами електрики виробляється відновлювальними джерелами енергії. Наслідуючи філософію більш екологічно чистого та розумного споживання, ми запровадили процедуру Оцінки життєвого циклу - LCA, яка передбачає постійний контроль та покращення екологічної ефективності нашої продукції.
Dorelan Зроблено в Італії

Зроблено в Італії

Ми віримо у італійську якість, у талант країни, багатої на історію, ідеї та креативність, сповненої сміливості та інновацій. Ми віримо в тих, хто виконує свою роботу з пристрастю, і хто без вагань прагне більшого. Кожний елемент та кожна технологія, що присутні у матрацах Dorelan, створюються тут, без жодних винятків. І так буде завжди. Тому “Зроблено в Італії” - це більше ніж просто етикетка, це вибір на користь справжньої якості.
Dorelan Науковий відділ

Науковий відділ

Науковий відділ народився від бажання емпірично підтверджувати взаємозв’язок між відпочинком та психофізичним благополуччям. До його роботи залучені університетські викладачі, лікарі, психологи та дослідники, які щодня вкладають свої знання у просування культури сну. Тому науковий відділ стає для компанії додатковою гарантією якості та фізичним підтвердженням важливості матраців в житті людей.

Напишіть нам повідомлення

Ви хочете зв'язатися з нами? Заповніть форму нижче або напишіть нам на адресу: [email protected]

* Обов'язкові для заповнення поля


visa mastercard paypal