Технології Dorelan

Dorelan Myform Regen

Myform Regen

Роки досліджень та вивчення сну, разом із чималим досвідом Dorelan та бажанням бути піонерами інновацій, дозволили нам створити матеріал Myform Regen, що складається з інноваційної молекулярної структури, яка робить його особливо еластичним та нечутливим до температури навколишнього середовища – головний фактор в підтриманні стабільної функціональності незалежно від пори року. Матеріал Regen знижує тиск, що утворюється вагою тіла, зменшуючи відчуття жорстокості та забезпечуючи комфорт під час відпочинку у будь-якому положенні.
Dorelan Myform Memory Air HD

Myform Memory Air HD

Довгі обійми сну, що огортають м’якістю, затишком та теплом. Myform Memory Air HD - це ергономічний матеріал, що складається з мікромолекул, які завдяки своїй компактності ідеально підлаштовуються під форми вашого тіла. Відпочинок огортає вас, а відчуття комфорту приємно розтікається по всьому тілу. Структура Air з відкритими мікропорами дуже пориста і гарантує постійну циркуляцію повітря, а також високий рівень гігієни. Матеріали та технології цього матрацу забезпечують максимальну адаптацію під форму тіла та задоволення будь-яких потреб у відпочинку
Dorelan Myform Memory Clima

Myform Memory Clima

Розроблений спеціально для поверхневих шарів матрацу, Myform Memory Clima поєднує характеристики матеріалів Myform з новітніми технологіями. Завдяки використанню нанотехнологій, цей матеріал підтримує оптимальну температуру площин контакту матрацу та тіла, розсіюючи тепло, коли воно у надлишку, як це трапляється влітку, та зберігаючи його за необхідності, що забезпечує, в свою чергу, ідеальний, глибокий та якісний сон.
Dorelan Myform Memory Air

Myform Memory Air

Ця технологія розроблена, щоб задовольнити реальні потреби у комфорті та вентиляції. Інноваційна молекулярна структура та високий рівень пористості гарантують чудові технічні характеристики та високу ергономічність. Здатність змінювати рівень підтримки та пружна реакція на навантаження дозволяє Myform Memory Air надзвичайно точно підлаштовуватися до форм тіла. Підтримка розподіляється дуже м’яко, даруючи відчуття комфорту та максимальну повітропроникність.
Dorelan Myform Memory

Myform Memory

М’якість, швидкість реакції, еластичність. Матеріал Myform Memory наділений високими технічними характеристиками, дарує вільність рухів під час сну та надає оптимальний баланс ефекту пам’яті та еластичності. Це віртуозна зустріч технології та комфорту, задля забезпечення миттєвої реакції на рух тіла та балансування ваги.
Dorelan Myform Extension

Myform Extension

Як результат поєднання науки, технології та досвіду Dorelan в створенні мистецтва сну, - матеріал Extension є центральним елементом матрацу Myform. Його висока еластичність гарантує легкість рухів в час відпочинку. Пружний, дихаючий з бездоганною підтримкою, Myform Extension є міцним матеріалом з тривалим строком експлуатації та високою зносостійкістю. Цей матеріал робить унікальною продукцію всієї лінії і дозволяє створити нескінченну кількість персоналізованих його версій.
Dorelan Myform Air

Myform Air

Ексклюзивна технологія Dorelan Air знайшла своє максимальне вираження в матеріалі Myform Air, що є оптимальним для використання у спекотні пори року та гарантує повну повітропроникність. Завдяки своїй структурі з відкритими мікропорами, Myform Air гарантує чудову циркуляцію повітря та найвищий рівень гігієни. Матеріал Myform Air універсальний, ефективний та легкий. Він підходить для використання навіть на контейнерних ліжках, даруючи відчуття абсолютного комфорту та неповторної свіжості.
Dorelan Dual Technology

Dual Technology

Dual Technology – це знання, механіка, біоніка та хімія; це розробка продукції, яка дозволяє досягти найкращих показників відпочинку. Молекулярна структура Myform Memory Air HD забезпечує небувалу до цього циркуляцію повітря та відчуття температури, ідентичної до температури навколишнього середовища, в той час як структура Twin System HS з подвійною концентричною пружиною із високим вмістом вуглецю надає чудову підтримку, в тому числі і рухам під час сну, дозволяючи хребту зберігати правильне та природне положення. Dual Technology яскраво проявляє себе в тому, що ідеально повторює скелетні м’язи, гарантуючи таким чином оптимальний комфорт вночі, забезпечуючи циркуляцію повітря, підтримку та тривалий строк служби, перетворюючи матрац в ідеальний інструмент для відпочинку для будь-якої статури.
Dorelan Twin System®

Twin System®

Технологія Twin System – це прояв унікальності, інновацій та величезного досвіду Dorelan. Єдиний металевий дріт, створює подвійну концентричну пружину, яка забезпечує ідеальну підтримку тіла у будь-якому положенні під час відпочинку. Зовнішня пружина, ширша та м’якіша, гарантує затишок та ергономічність, в той час як внутрішня пружина, меншого діаметру, забезпечує правильну підтримку навіть найміцнішим статурам, розвинувши до найвищого рівня поняття ізольованої пружини. Twin System – це більше, ніж ідея. Це ексклюзивний спосіб запропонувати персоналізований досвід комфорту, ергономічності та підтримки.
Dorelan Soft Touch

Soft Touch

Розроблена для оптимальної підтримки навіть найлегшої частини тіла, система ізольованих пружин Soft Touch надає поверхні надзвичайну м’якість та призначена для тих, хто шукає відчуття повного розслаблення. Особлива будова пружини забезпечує її прогресивне функціонування: маленькі спіралі, розташовані поруч по краю пружини, адаптуються, зустрічаючись з вагою тіла, надаючи приємні відчуття комфорту, в той час як центральні спіралі більшого діаметру, що розташовані трохи далі, активно займаються безпосередньою підтримкою тіла. Кожна пружина поміщена в окремий мішечок, щоб забезпечити точкову реакцію у задіяній частині матрацу, що дозволяє матрацу оптимально підлаштовуватися під форми тіла під час відпочинку, і кожний рух стає більш плавним, приємним та м’яким.
Dorelan Next

Next

Ексклюзивна система Next надає повністю персоніфіковану підтримку, завдяки правильній реакції у кожну хвилину відпочинку. Пружини розміщенні в окремих мішечках та розподіляються за особливою системою на сім зон, що відрізняються щільністю пружин: більша в місцях, де необхідно забезпечити сильнішу підтримку, та менша, де потрібна більша м’якість. Next вирівнює тиск тіла на матрац, створюючи надзвичайну ергономічність та забезпечуючи якісний відпочинок кожної ночі.
Dorelan м'який LFK

м'який LFK

Міцна система пружинних блоків LFK складається з пружин циліндричної форми, з’єднаних між собою. Створена, щоб забезпечити пружну реакцію та підтримувати рухи під час сну завдяки зменшеному розміру кожної пружини, система точно повторює форми тіла, даруючи незрівнянне відчуття цілісності. З’єднання між пружинами, реалізоване за допомогою сталевих спіралей, розташованих поперек матрацу, що гарантує високу зносостійкість та тривалий строк його служби.
Dorelan м'який Bonnel

м'який Bonnel

Це традиційний пружинний блок, що виготовляється за інноваційними технологіями виробництва із найякісніших матеріалів. Біконічні пружини Bonnel із спеціальним покриттям гарантують оптимальну жорсткість та велику зносостійкість матрацу. Надзвичайна міцність цієї системи дозволяє впродовж довгого часу зберігати її еластичні та ергономічні характеристики, що сприяє правильному відпочинку, який дійсно відновлює кожної ночі.

Напишіть нам повідомлення

Ви хочете зв'язатися з нами? Заповніть форму нижче або напишіть нам на адресу: [email protected]

* Обов'язкові для заповнення поля


visa mastercard paypal