Сертифікація – це наші зобов’язання

Завжди відданий забезпеченню максимальної прозорості та безпеки продукції, Dorelan може похвалитися кращими сертифікатами в секторі, свідчивши про високі стандарти якості, що характеризують його роботу щодня.

Наші сертифікати – це показник прозорості та якості для нашого кінцевого споживача. Це підтвердження наших зобов’язань та постійного прагнення досконалості, доказ того, наскільки важливо для нас підтримувати високі стандарти виробництва без будь-яких компромісів та коротких шляхів.

Здобуті сертифікати роблять нас унікальними, виділяють нас. Вони підтверджують наше право гарантувати найкращу і щоразу більш надійну продукцію. Суворі внутрішні правила та вивірені методи роботи вже заздалегідь підтверджують якість виробничої лінії, що базується на повній безпеці та точності кожного процесу.

 

Сертифікація

 

 СЕРТИФІКАТ ГІГІЄНИ : випущений Bureau Veritas

Такий підхід дозволив нам стати першою італійською компанією у сегменті товарів для сну, яка отримала Сертифікат Гігієни. Перші в Італії, хто забезпечив оптимальну гігієну на кожному етапі виробничого циклу, для кожного матрацу та подушки. 95 тестів на рік із хімічними та мікробіологічними дослідженнями робочих поверхонь, продукції, якості повітря; 0,09% повернення проданих матраців у 2019 році через гігієнічні причини; 768 перевірок гігієни на рік усіх вироблених матраців та подушок; 58 годин прибирання на тиждень у виробничих відділах. Це дані, що підтверджують наші зобов’язання, турботу та ставлення до першочергового значення гігієни. А цифри завжди важать більше, ніж слова


 LCA: СЕРТИФІКАТ ОЦІНКИ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

Завжди покращувати. Це у нашій ДНК. І вже декілька років ми впроваджуємо стратегію удосконалення екологічності нашої продукції. За допомогою процедури оцінки життєвого циклу LCA ми демонструємо подальші зобов’язання щодо екологічно безпечного використання ресурсів та готовність дійсно покращувати добробут людей та планети.

 


 

 STANDARD 100 ВІД OEKO-TEX®

Сертифікат Standard 100 від OEKO-TEX® - це незалежна система контролю та сертифікації текстильного виробництва, що базується на розширеному та постійному моніторингу сотні окремих речовин, щоб гарантувати високу та повну безпеку продукції як для людини, так і для навколишнього середовища. Продукція Dorelan, яка отримала сертифікат STANDARD 100 від OEKO-TEX®, зареєстрована у Класі І, в якому реєструються товари для новонароджених та дітей віком менше 3-х років. Можна перевірити справжність сертифікату за наступним посиланням: https://www. oeko-tex.com/en/label-check внісши код сертифікату: сертифікат № 070446.O. Для більш детальної інформації щодо сертифікованої продукції звертайтесь до B&T S.p.A.

 

 


 

 ВИРОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Компанія, в рамках виробництва товарів медичного призначення, керується відповідною нормативною документацією та відповідає суворим вимогам безпеки та ефективності, як передбачає додаток І Директиви 93/42/CEE, та подальшими доповненнями, затвердженими в Італії постановою уряду 46/97. Маркування СЕ для Товарів медичного призначення є обов’язковим на всій території Європейського Союзу та визнається в усьому світі. Медичний сертифікат передбачає, що товар реєструється в базі даних Міністерства охорони здоров’я Італії, яке, в свою чергу, затверджує його введення в торговельний обіг та дозволяє краще відстежувати якість та безпеку самого товару. Для товарів медичного призначення можна відшкодувати до 19%, як витрати на охорону здоров'я у центр Декларації прибутків тим, хто має на це право. З тим, як проходить реєстрація товарів медичного призначення, ви можете ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я за посиланням: http://www.salute.gov.it/interrogazioneDispositivi/ RicercaDispositiviServlet?action=ACTION_MASCHERA.

visa mastercard paypal