Історія Dorelan - це історія про людей, мрії та відданість
Ми віримо у італійську якість, у талант країни, багатої на історію, ідеї та креативність, сповненої сміливості та інновацій.

Благополуччя - це баланс, якого можна досягти за допомогою здорових звичок та неперевершених виробів.

Ми всі віримо в один  великий проект: матрац як мистецтво та наука.
Покращувати життя людей сьогодні, завтра, завжди

Наша таємниця

ВИРОБНИЧИЙ МАЙДАНЧИК
наукові дослідження
Технологій
SX
DX
П’ять компаній об’єднані в одній. Кожен матрац Dorelan спроектований, розроблений та виготовлений в нашій штаб-квартирі. Тут знаходяться п’ять компаній, які займаються відповідно деревиною, хімією, механікою, дизайнерським оздобленням та монтажем. Саме тому ми виробляємо все в Італії, в місті Форлі.
SX
DX
Дані наукових досліджень в основі кожного проекту. Самопочуття можна виміряти, виміряти кількісно, як і переваги матраца та належну гігієну сну. Ми створили науковий комітет для обміну, просування та емпіричного підтвердження наших ноу-хау.
SX
DX
Інновації – пульсуюче серце компанії. Технологічний розвиток є визначним для створення виробів високого рівня. Патенти, дослідження та великі інвестиції дозволяють нам досягти надзвичайної точності. Коли йдеться про якість, то саме точність вирішує все.
Dorelan Dorelan у світі

Dorelan у світі

Dorelan – це вибір на користь кращого сну та комфорту Роками ми створювали нашу репутацію, що тепер її визнано в усьому світі, і сьогодні наші матраци обирають найкращі меблярі та продавці. Понад 2.000 магазинів пропонують вироби під нашим брендом, багато покупців обирають саме нас як єдиний варіант для облаштування кімнати. Для нас це величезний прояв довіри, за який ми віддячуємо унікальною продукцією.
visa mastercard paypal